مقاله

گریل استخر چیست و چه کاربردی دارد؟

گریل استخر چیست و چه کاربردی دارد؟

گریل استخر نو‌عی کانال برای جمع‌آوری آب‌های بیرون ریخته از استخر، جکوزی و آکواریوم‌های ماهی است. جنس تشکیل‌دهنده‌ی آن پی‌وی‌سی یا پروپیلن سخت است و در برابر رسوب‌گیری و زنگ‌زدگی مقاوم است و قیمت آن متناسب با کیفیت و مواد‌اولیه آن قابل تغییر است. عواملی مانند نوع سونا و جکوزی و استخر می‌تواند در انتخاب گریل تاثیرگذار باشد. در این مقاله به بررسی عوامل مثبت و منفی، تهیه و خرید یک گریل استخر  می‌پردازیم. 

 

کاربرد گریل استخر

همان‌گونه که ابتدا گفتیم گریل انواع مختلفی دارد. اصولا به صورت تکه‌ای و یکپارچه تولید و نهایی‌سازی می‌شود. گریل‌های موجود در بازار بسیار متنوع و متناسب با علم‌روز می‌باشند. گریل‌ها دوام بالا، رنگ ماندگار و دارای ابعاد و اندازه‌ی استاندارد هستند. زیبایی بصری، جمع‌آوری راحت زباله‌ها از کناره‌های استخر و جلوگیری از سر خوردن شناگر‌ها از دیگر کاربرد‌های گریل باکیفیت است. 

 

انواع طرح‌های گریل

1.گریل طرح آجدار

این گریل در محیط‌های باز بسیار کاربردی است و در عرض‌های 14، 18، 20، 25 و 30 به صورت 2 پین تولید و عرضه می‌شود. همچنین در عرض 25 و 30 سانت به صورت 3 پین نهایی‌سازی و به فروش می‌رسد.

2.گریل طرح فنری

گریل طرح فنری به علت وجود جنس ABS در محیط‌های باز قرار می‌گیرد. در عرض‌های 18، 20، 25، 30 به صورت تک‌پین اجرا می‌شود.

3.گریل طرح پرتردد

برای استخر‌های پرتردد و عمومی کاربردی است. جنس این کار ABS و تک‌پین می‌باشد. به علت تک‌پین بودن در سونا و جکوزی دارای انحنا کاربرد دارد. ضخامت این کار 2.5 و در عرض 18 و 20 موجود است.

4.گریل طرح استپ‌دار

جنس این مدل گریل از جنس پروپیلن است و در عرض‌های تک‌پین 18، 20، 30 و در عرض 30 سانت دو‌پین می‌باشد.

 

گریل استخر چیست و چه کاربردی دارد؟

گریل استخر چیست و چه کاربردی دارد؟

 

5.گریل موج‌دار

گریل موج‌دار دارای عرض‌های 14، 18، 20، 25 و 30 می‌باشد. برای استفاده دور‌حیاط، دور‌ویلا و مکان‌هایی با تردد‌عابر پیاده مناسب است.

6.گریل استیل با بدنه

در عرض 10 سانتی‌مترو ارتفاع 5 سانتی‌مترعرضه می‌شود و جنس این گریل از جنس hips است. Hips از جمله متریال‌های با قیمت معقول و به صرفه است که در برابر ضربه و آب مقاوم است. 

 

مزایای استفاده از گریل

نکته‌ی مهم در ساخت استخر‌ها این است که امنیت شنا‌گران حفظ شود. استفاده از گریل باعث می‌شود تا از سر‌خوردن آن‌ها جلوگیری شود.

نکته‌ی بعدی که بررسی آن حائز اهمیت است، سرعت و کیفیتی است که گریل با خود به همراه می‌آورد. در استخر‌هایی که گریل استفاده می‌شود، سرعت تصفیه بالاتر و کیفیت آن بیشتر می‌شود. همینطور می‌توان به تمیزی سریع و تنوع رنگ‌های جدید و مدرن اشاره کرد. 

 

قیمت گریل متناسب با نوع و طرح استفاده شده در گریل، برند، مقاومت وزن و جسم آن بستگی دارد. در صورتی‌که شما قصد خرید گریل استخر را دارید، می‌توانید با کارشناسان برتر‌ساوان در ارتباط باشید. همکاران ما شما را برای خرید گریل استخر راهنمایی می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *