مقاله

تفاوت سینک فانتزی با سینک نیمه فانتزی چیست؟

سینک‌ها به عنوان بخش بسیار مهمی از طراحی داخلی آشپزخانه شناخته می‌شوند. سینک‌ها در طراحی آشپزخانه نقش حیاتی و مهمی ایفا می‌کند. در این قسمت به بررسی انواع مختلف سینک و نمونه‌های فانتزی و نیمه‌فانتزی می‌پردازیم. 

جایگاه مرکزی، تمیزی و بهداشت، عملکرد و کارایی و استایل و زیبایی از مواردی است که باید در نظر داشت. هرکدام از این موارد به صورت مستقل و جداگانه ارزشمند هستند. برای انتخاب سینک مناسب بهتر است مدل‌ها و نمونه‌های مختلف را بشناسید و کاربرد و زیبایی هرکدام را بدانید. برای آشنایی بیشتر با مدل‌های مختلف و تفاوت سینک‌های فانتزی و نیمه‌فانتزی با ما همراه باشید و ادامه‌ی مطلب را از  دست ندهید.

سینک فانتزی

سینک‌فانتزی نوعی سینک ظرفشویی است که با طرح و اندازه‌های مختلف در نوآوری‌های جدید و به روز، تولید و روانه‌ی بازار می‌شود. هر‌چقدر قدرت خلاقیت و نوآوری در طراحی بالا باشد، خروجی کار شما زیباتر و بادوام‌تر است. استفاده از سینک‌های فانتزی در آشپزخانه باعث می‌شود تا جلوه‌ی بصری بالا و خلق فضایی تازه‌ای به فضای آشپزخانه‌ی شما داده شود. بعضی از سینک‌ها دارای مخزن آب گرم هستند که به صورت خودکار به شست و شو می‌پردازند. آیا برای شما جالب نیست که سینک ظرفشویی شما دارای این میزان از هوشمندی و ظرافت باشد؟

سینک نیمه‌فانتزی

سینک نیمه‌فانتزی نوعی از سینک ظرفشویی است که عناصر و طراحی‌های کوچکی از طراحی فانتزی را در خود جای داده است. اگر شما هم به دنبال یک ترکیب ساده‌تر و مناسب‌تر برای آشپزخانه‌ی خود هستید، پیشنهاد ما سینک نیمه‌فانتزی است. این نوع سینک‌ها با استایل‌های مختلف مانند مدرن، روستایی، کلاسیک و غیره…استفاده شوند. 

روح زندگی خانه، آشپزخانه است و می‌دانید که هر‌چقدر به آن بها بدهید، کافی نیست. اهمیت و سرمایه‌گذاری در طراحی و تجهیزات آشپزخانه از جمله سینک، بسیار حائز اهمیت است. درست است که گاهی ممکن است با وجود بها دادن و خرج‌های زیادی که می‌کنید، از نتیجه‌ی آن راضی نباشید اما اگر کار را به کاردان بسپارید، حتما می‌توانید بهترین‌ نتایج را بگیرید. 

تفاوت سینک نیمه‌فانتزی و فانتزی

انتخاب بین سینک فانتزی و نیمه‌فانتزی بستگی به علاقه و کاربرد شما دارد. سینک‌ها از نظر ضخامت، طرح و مدل، کیفیت و قیمت باهم متفاوت‌اند. مهم‌ترین تفاوت این دو سینک در عمق و ضخامت آن است، اما همین عوامل سبب شده تا فرق زیادی میان این دو مدل باشد. 

در این بخش به بررسی مدل‌های مختلف سینک فانتزی و نیمه‌فانتزی می‌پردازیم. با ما به ادامه همراه باشید.

از نظر مدل و طرح

طرح‌ها و مدل‌های مختلفی سینک‌های فانتزی و نیمه‌فانتزی را در بر می‌گیرد. اگر به دنبال تنوع مدل‌های مختلف و طرح‌های مختلف در سینک‌ها هستید، پیشنهاد ما به شما سینک‌های فانتزی است. دست شما در سینک‌های فانتزی باز است و می‌توانید طرح‌ها و مدل‌های زیادی را انتخاب و خریداری کنید. 

 

 

بررسی از نظر کیفیت

جنس مواد استفاده شده در سینک‌های ظرفشویی، هم در سبک فانتزی و هم در سبک نیمه‌فانتزی یکسان است. تنها موردی که لازم است به آن توجه ویژه‌ای داشت، ضخامت ورقه‌ای است در سینک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید برای شما تحمل کمی ضربه و گرما اهمیت داشته باشد. ورق نازک تحمل گرما و ضربه‌ی کمتری را تحمل می‌کند و همین‌طور هر چقدر ضخامت ورقه بیشتر باشد، تحمل آن بیشتر است. 

قیمت و بودجه‌ موردنظر

قیمت در نظر گرفته شده برای سینک‌های فانتزی و نیمه‌فانتزی بستگی به مدلی که انتخاب می‌کنید دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، گران‌ترین مدل سینک‌های ظرفشویی، سینک‌های فانتزی هستند. به دلیل زیبایی بیشتر و حتی جلوه‌ای که به آشپزخانه‌ی شما هدیه می‌کند، جزو مواردی است که سینک‌های فانتزی را نسبت به سینک‌های نیمه‌فانتزی متمایز می‌کند.

انتخاب نهایی و پیشنهاد ما

به طور قطع انتخاب بهترین سینک آشپزخانه به عواملی بستگی دارد که می‌تواند در انتخاب نهایی شما تاثیرگذار باشد. برندهای بسیار زیادی در بازار وجود دارد تا شما بتوانید انتخاب درست و مقرون به صرفه‌ای داشته باشید. برخی از این عوامل را در این مقاله بررسی کردیم. عوامل دیگری مانند انتخاب رنگ درست، اندازه‌ی متناسب با آشپرخانه‌ی شما و مواردی دیگر باید در دستور بررسی دقیق و نهایی شما لحاظ شده باشد.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *